Predstavljamo Vam prostranu kuću smeštenu u najlepšem delu Iriga, na mirnoj lokaciji idealnoj za porodični život ili bavljenje turizmom. Kuća je udaljena svega 900 m od centra Iriga, oko 3 km od manastira Novo Hopovo, a u neposrednoj blizini nalazi se i poznata vinarija Kovačević.
Ukupna površina objekata: 648 m² na placu od 20 ari. (Podrum + prizemlje + sprat + visoko potkrovlje - svaka etaža 141 m² + pomoćni objekat 84 m²)
Raspored prostorija je funkcionalan i dobro osmišljen:
Podrum: suv i uredan prostor (izvedeno 80m², a u papirima ima 141m²). Višak u dokumentaciji kupcu daje dodatne mogućnosti
Prizemlje: dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezarija i kupatilo
Prvi sprat: dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezarija i kupatilo
Potkrovlje: dve prostrane sobe i terasa sa prelepim pogledom na Frušku Goru
Objekat je u visokoj sivoj fazi - novi krov, nova struja, voda i kanalizacija, nova PVC stolarija, omalterisana unutrašnjost, završena priprema za podove i keramiku. Što budućem vlasniku pruža mogućnost da enterijer uredi u skladu sa sopstvenim željama i potrebama.
Kuća poseduje priključke za struju, vodu, kanalizaciju, kablovsku i telefon.
Kuća i zemljište su uknjiženi i bez tereta.
Mirno okruženje, obilje zelenila i blizina svih važnih sadržaja čine ovu nekretninu idealnim izborom za apartmane, vrtić, kliniku, dom za stare, vinski podrum ili komforan porodični dom.
Agencijska provizija za kupca iznosi 2% od ugovorene kupoprodajne cene.
Kontakt 063/25-00-11