Luksuzan, delimično namešten stan u novom kompleksu ZepTerra - Blok 65
Lokacija: Beograd - Opština Novi Beograd - Blok 65
Tip nekretnine: Stan
Površina: 54 m2
Broj soba: 2
Sprat: 1. od ukupno 8
Grejanje: Centralno, plaćanje prema utrošku
Mesečne režije: Oko 80 eura
Dostupnost: Odmah useljiv
Depozit: Obavezan
Garaža: Parking mesto u podzemnoj garaži, dodatno 100 eura/mesečno
Karakteristike:
- Novi stambeni objekat u popularnom kompleksu ZepTerra, smešten u Bloku 65, u blizini poslovnog centra Airport City.
- Zgrada je opremljena video nadzorom, pametnim kućnim sistemom i fizičkim obezbeđenjem, uz uređeno unutrašnje dvorište sa igralištem za decu.
- Stan je namešten, sa luksuznim italijanskim nameštajem u dnevnom boravku, uključujući kožnu garnituru, trpezarijski sto i TV komodu.
- Spavaća soba opremljena je prostranim kliznim ormarom, krevetom sa noćnim stočićima i premium uzglavljem Richfield modela.
- Kuhinja je moderna i kompletno opremljena kombinovanim frižiderom, mašinom za pranje suđa, ugradnom rernom i električnom pločom.
- Kupatilo sadrži tuš kabinu i višenamensku Haier mašinu za pranje i sušenje veša (2 u 1).
- Obe sobe su klimatizovane, obezbeđujući maksimalnu udobnost tokom cele godine.
Napomena:
Ovaj luksuzan stan nudi visok nivo komfora i funkcionalnosti, idealan za pojedince ili parove koji traže moderan prostor za život u srcu Novog Beograda.
Za više informacija ili zakazivanje razgledanja, slobodno nas kontaktirajte!
GREJANJE - CG, sprat 1/8, LIFT, TERASA, GARAŽA, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR
Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine.
ID oglasa: 51316