Na prodaju je izuzetno atraktivan dvosoban stan smešten u Bečićima, preko puta hotela Splendid, na svega 150 metara od mora i jedne od najlepših plaža na crnogorskom primorju.
Stan se nalazi u vrhunskoj zgradi visokog kvaliteta, koja funkcioniše po hotelskom konceptu, pružajući visok nivo komfora, održavanja i bezbednosti.
Stan funkcioniše kao nezavisna jedinica, sa svojim satovima za vodu i struju.
Ukupna površina stana iznosi 83 m², a raspored prostorija je izuzetno funkcionalan i prilagođen kako svakodnevnom životu, tako i turističkom korišćenju.
Strukturu stana čine ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, prostran dnevni boravak, kupatilo, dve komforne spavaće sobe, od kojih jedna ima direktan izlaz na terasu, kao i velika terasa sa otvorenim, panoramskim pogledom na more i bečićku plažu. Ovakav pogled dodatno ističe vrednost nekretnine i stvara poseban ambijent za boravak tokom cele godine.
Stan je opremljen sistemom sobnog grejanja, što omogućava prijatan boravak i u zimskom periodu. Nekretnini pripada i uknjiženo parking mesto 19m2 u podzemnoj garaži, što predstavlja značajnu prednost u ovoj zoni.
Zahvaljujući prestižnoj lokaciji, blizini mora, Budve i svih ključnih sadržaja, kao i visokom standardu zgrade, ovaj stan predstavlja odličan izbor kako za udoban život, tako i kao sigurna investicija sa izuzetnim potencijalom za kratkoročni i dugoročni najam.
Dokumentacija je uredna, vlasništvo čisto.
Video zapis stana dostupan na zahtev.