AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Odličan duplex u ulici Kneza Mihaila

10.03.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Knez Mihailova ( centar ), Beograd, Srbija

U najprestižnijoj pešačkoj zoni, u ulici Kneza Mihaila, prodaje se duplex od 170m2. Prostor koji danas funkcioniše kao hostel sa razrađenim poslovanje...

Cena

888 000 € 5 224 €/m²

3D tura

Kvadratura

170 m²

Dvosoban stan u Juznom Bulevaru

17.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

Moderan dvosoban stan na Vračaru, u Južnom bulevaru, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je kompletno uređen, funkcionalnog rasporeda i...

Cena

650 € 16,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Izdajemo 2.0 stan na Dedinju

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Dedinje (25. maj), Beograd, Srbija

Izdajemo dvosoban stan na Dedinju, u Tolstojevoj ulici. Stan se nalazi u prizemlju, u mirnoj ulici, okružen zelenilom. Stan je u potpunosti opremljen...

Cena

850 € 14,17 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Prodajemo četvorosoban stan, Golf Naselje, 147m²

04.07.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Golf naselje, Beograd, Srbija

Na izuzetnoj lokaciji u mirnom i prestiznom Golf naselju, u neposrednoj blizini Kosutnjaka, nalazi se ovaj luksuzno renoviran stan u zgradi iz 2006. g...

Cena

460 000 € 3 129 €/m²

3D tura

Kvadratura

147 m²

Prodaja nameštene garsonjere u Mirijevu

26.04.2026 | Prodaja | Garsonjera

Mirijevo I, Beograd, Srbija

U mirnom delu Mirijeva, na drugom spratu novogradnje iz 2002. godine, nalazi se funkcionalna garsonjera površine 25m². Ova nekretnina predstavlja idea...

Cena

60 000 € 2 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

25 m²

Prodajemo 3.0 renoviran stan u Zarkovu

08.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Žarkovo, Beograd, Srbija

Prodajemo izuzetno komforan i funkcionalan trosoban stan, povrsine 75m2 ( od kojih je 5m2 terasa), na jednoj od veoma trazenih lokacija za porodican z...

Cena

195 000 € 2 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²