AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodajemo petosoban stan, Autokomanda, 131m²

21.07.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma brzo...

Cena

512 999 € 3 916 €/m²

3D tura

Kvadratura

131 m²

Prodajemo četvoroiposoban stan, Atelje 212, 104m²

10.06.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Politika ( centar ), Beograd, Srbija

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo, odlican salonac na Starom Gradu, u odrzavanoj zgradi, sa renoviranom fasadom, stepenistem i novim ugradjenim lifto...

Cena

380 000 € 3 654 €/m²

3D tura

Kvadratura

104 m²

Izdajemo lokal, Vracar, 184m²

11.07.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Poslovni prostor – Nebojsina ulica, kod Hrama Svetog Save i Karadordevog parka Izdaje se reprezentativan poslovni prostor u jednoj od najlepsih i najt...

Cena

2 000 € 10,87 €/m²

3D tura

Kvadratura

184 m²

Izdajemo petosoban stan, Medakovic Iii, 200m²

19.05.2025 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Medaković I, Beograd, Srbija

Izdajemo duplex stan u kuci, sa divnim dvoristem, komplet renoviran sa novim uredjajija. Stan ima zaseban ulaz. Na prvom nivou se nalazi dnevna soba s...

Cena

1 000 € 5 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

Prodajemo jednoiposoban stan, Hram Svetog Save, 42m²

02.10.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Prodajemo jednoiposoban stan u srcu Vracara, nadomak Hrama Svetog Save, na jednoj od najpozeljnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u mirnoj ulici...

Cena

229 000 € 5 452 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

Prodajemo četvorosoban stan, Kalenic, 125m²

03.10.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Na prodaju je prostran četvorosoban stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, na Vračaru. Ovaj stan površine 125m² nalazi se na treć...

Cena

635 000 € 5 080 €/m²

3D tura

Kvadratura

125 m²