U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

Četvorosoban stan u BW Sena

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi četvorosoban stan u zgradi BW Sena. Stan se prostire na 109.35m2, nalazi se na 24. spratu, sastoji se od open space dnevne sobe sa kuhinjom...

Cena

516 888 € 4 727 €/m²

3D tura

Kvadratura

109.35 m²

BW Residences - penthouse, trostrano orijentisan

18.05.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je penthouse za izdavanje u zgradi BW Residences, smešten na 19. spratu sa spektakularnim pogledom na reku i grad. Stan ima površinu 344m² i...

Cena

7 000 € 20,35 €/m²

3D tura

Kvadratura

344 m²

BW Terra - trosoban stan sa pogledom na reku

12.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Odličan polunamešten trosoban stan u zgradi BW Terra, sa prelepim panoramskim pogledom na reku, na 14. spratu, površine 87,66 m2. Strukturu stana čin...

Cena

1 580 € 18,02 €/m²

3D tura

Kvadratura

87.66 m²

Panoramski pogled na reku i park - BW Eden

12.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Prodajemo izuzetan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, u zgradi BW Eden, smešten na 13. spratu, ukupne površine 79 m². Zahvaljujući...

Cena

374 888 € 4 745 €/m²

3D tura

Kvadratura

79 m²

Četvorosoban stan u BW Sena

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi četvorosoban stan u zgradi BW Sena. Stan se prostire na 110.61m2, nalazi se na 13. spratu, sastoji se od open space dnevne sobe sa kuhinjom...

Cena

547 888 € 4 953 €/m²

3D tura

Kvadratura

110.61 m²

Petosoban stan u BW Sena.

06.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi petosoban stan sa prelepim pogledom na reku u zgradi BW Sena. Stan se prostire na 170.82m2, nalazi se na 21. spratu, sastoji se od open spac...

Cena

897 888 € 5 256 €/m²

3D tura

Kvadratura

170.82 m²