ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

BW Terra - trosoban stan sa pogledom na reku

12.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Odličan polunamešten trosoban stan u zgradi BW Terra, sa prelepim panoramskim pogledom na reku, na 14. spratu, površine 87,66 m2. Strukturu stana čin...

Cena

1 580 € 18,02 €/m²

3D tura

Kvadratura

87.66 m²

BW Terra - trosoban stan sa pogledom na reku

12.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Odličan polunamešten trosoban stan u zgradi BW Terra, sa prelepim panoramskim pogledom na reku, na 13. spratu, površine 89,36 m2. Strukturu stana čin...

Cena

1 610 € 18,02 €/m²

3D tura

Kvadratura

89.36 m²

Panoramski pogled na reku i park - BW Eden

12.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Prodajemo izuzetan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, u zgradi BW Eden, smešten na 13. spratu, ukupne površine 79 m². Zahvaljujući...

Cena

374 888 € 4 745 €/m²

3D tura

Kvadratura

79 m²

Četvorosoban stan u BW Sena

08.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi četvorosoban stan u zgradi BW Sena. Stan se prostire na 112.19m2, nalazi se na 2. spratu, sastoji se od open space dnevne sobe sa kuhinjom i...

Cena

445 888 € 3 974 €/m²

3D tura

Kvadratura

112.19 m²

Trosoban stan - BW Sena.

07.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi trosoban stan u zgradi BW Sena. Stan se prostire na 80.99m2, nalazi se na 5. spratu, sastoji se od open space dnevne sobe sa kuhinjom i trpe...

Cena

323 888 € 3 999 €/m²

3D tura

Kvadratura

80.99 m²

Trosoban stan - BW Sena

06.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi trosoban stan sa prelepim pogledom na reku u zgradi BW Sena. Stan se prostire na 96.68m2, nalazi se na 23. spratu, sastoji se od open space...

Cena

411 888 € 4 260 €/m²

3D tura

Kvadratura

96.68 m²