U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BELI GRAD NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 759
Poslovni telefon: 011 7111 555
Mobilni telefon: 060 239 55 77

Samo sa 3D turom

Zemun, Batajnica

21.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Batajnica, Beograd, Srbija

Funkcionalan 2,0 stan u blizini železničke stanice u Batajnici, u mirenom delu naselja. Stanu pripada i garaža, koja nije uslov prodaje. Poželjni keš...

Cena

70 000 € 1 429 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²

Izuzetna, novogradnja sa garažom

21.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Izuzetan dvosoban stan, koji se nalazi u ulici Vojislava Nanovića u prestižnom lux kompleksu "Merin Hill". Svetao i lep, kompletno namešten. Grejanje...

Cena

800 € 15,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Kuća 153 kvm,19,50a placa, Lazarevac, Stubica

21.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Uknjizena 5.0 kuca 153m2 (13m2 terasa) na 19.5ari placa. Prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Sprat-nedovrsen/kupatilo i kuhinja na...

Cena

95 000 € 621 €/m²

3D tura

Kvadratura

153 m²

Obrenovac, Barič kuća 160m2

21.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaje se kuća povrsine 160m2/terasa 10m2/sa dve odvojene stambene jedinice na 11.14ari placa. Prizemlje-dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spava...

Cena

107 000 € 669 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

Uknjižen 1.5 stan plus terasa

20.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Miljakovac I, Beograd, Srbija

Prodaje se odličan jednoiposoban stan, uknjižen na 35 kvm korisne površine plus terasa od 35 kvm. Stan u odličnom stanju, kompletno renoviran, namešta...

Cena

164 000 € 4 686 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Kuća, Lipovica, Barajevo

20.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Lipovica, Srbija

U naselju Lipovica (Barajevo), prodaje se kuća površine 107m2 sa garažom od 43m2 na placu od 6 ari. Kuća je prizemna, zidana 70-tih godina i zahteva i...

Cena

112 000 € 1 047 €/m²

3D tura

Kvadratura

107 m²