BENEFIT NEKRETNINE

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1270
Poslovni telefon: 011/6168692
Mobilni telefon: 066/151532, 063/648854

Samo sa 3D turom

Ledine, trosoban stan od 60 m², novogradnja

20.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Na prodaju je odmah useljiv trosoban stan od 60 m² u Surčinu, u naselju Ledine. Stan je u novijoj gradnji, u mirnoj i urednoj ulici sa porodičnim kuća...

Cena

159 000 € 2 650 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Trosoban stan 58 m², Centar, Stari Grad

20.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

U ponudi je kompletno renoviran stan od 58 m² (unutrašnja površina 55m2+terasa 3m2), smešten na 4. spratu, u centru Starog Grada, kod Hilandarske ulic...

Cena

285 000 € 4 914 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Zvezdara, Mirijevo, 69,5m2, 3.0 - odličan, novo

20.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

U Mirijevu, u ulici Kapetana Miloša Žunjića, prodaje se veoma lep, komforan trosoban stan. Stan je površine 69,5m2, a nalazi se na trećem spratu novoi...

Cena

208 000 € 2 993 €/m²

3D tura

Kvadratura

69.5 m²

Lux 2.0 stan u najlepšem delu Voždovca

17.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Za izdavanje stan u Bulevaru oslobođenja prekoputa Banjičke šume: luksuzno opremljen stan na prvom spratu novogradnje, površine 38m2 , sa terasom koja...

Cena

620 € 16,32 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Novi Beograd, Bežanijska kosa, 64m2, 2.0

16.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bežanijska kosa III, Beograd, Srbija

U novobeogradskom naselju Bežanijska kosa, u mirnoj ulici Vespučijeva, izdaje se komforan, dvosoban stan. Stan je površine 64m2, a nalazi se na petom...

Cena

650 € 10,16 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

Izuzetan stan od 65.8 m² u novogradnji na Vračaru

18.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Čubura, Beograd, Srbija

U novoizgrađenoj zgradi na Vračaru, u blizini Hrama i Čuburskog parka, prodaje se stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na prvom spratu šestospratnice...

Cena

270 000 € 4 103 €/m²

3D tura

Kvadratura

65.8 m²