BENEFIT NEKRETNINE

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1270
Poslovni telefon: 011/6168692
Mobilni telefon: 066/151532, 063/648854

Samo sa 3D turom

Vračar, 3.5-soban stan, 76 m²

28.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Na Vračaru, u Kumanovskoj ulici, nalazi se renoviran stan površine 76 m², na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Dvorišno je orijentisan, što dop...

Cena

360 000 € 4 737 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Poslovni prostor 110 m² sa 3 parking mesta, Zvezdara

27.04.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Poslovni prostor, može se koristiti za kancelarije ali i kao magacin. Izdaje se na duži period. Nalazi se u ulici Nikole Doksata u Mirijevu, površine...

Cena

1 000 € 9,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Poslovni prostor 37m² kod TC BIG

27.04.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Karaburma, Beograd, Srbija

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini TC Big Fashion, u Uralskoj ulici, prodaje se poslovni prostor/kancelarija u poslovnoj zgradi. Prostor je...

Cena

110 000 € 2 973 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Poslovni prostor 76m² kod TC BIG

27.04.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Karaburma, Beograd, Srbija

Cena

195 000 € 2 566 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Poslovni prostor 165 m² kod TC BIG

27.04.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Karaburma, Beograd, Srbija

Cena

415 000 € 2 515 €/m²

3D tura

Kvadratura

165 m²

Vračar, ekskluzivan stan, 100m2, 4.0, bez provizije

04.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

U ponudi je moderan i kvalitetno projektovan stan u premium novogradnji na Vračaru, u Južnom bulevaru, građen po savremenim standardima koji garantuju...

Cena

431 000 € 4 299 €/m²

3D tura

Kvadratura

100.25 m²