U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom
TOP

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, Bulevar Maršala Tolbuhina, 4.0, 88m2, 1000EUR

21.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 132534, VI/IX, klima, lift, renoviran, parking, stambena zgrada. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, veoma svetao, polunamešte...

Cena

1 000 € 11,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²

TOP

Novi Sad, Nova Detelinara, Dr Svetislava Kasapinovića, 1.5, 34m2, 370EUR

20.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Detelinara nova, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 103781, V/VI, lift, terasa, nov. Izdaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan (34m2) na petom spratu zgrade sa liftom na Novoj Deteli...

Cena

370 € 10,88 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

TOP

Vračar, Kalenić pijaca, Loznička, 1.0, 30m2, 500EUR

06.12.2025 | Izdavanje | Jednosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 126662, I/, klima, luks renoviran. Fenomenalan stan u prestižnoj Lozničkoj ulici, na Vračaru. Nalazi se na prvom spratu i moderno je u...

Cena

500 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 34, Bulevar Zorana Đinđića, 3.0, 69m2, 950EUR

19.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 34 (Studentski grad), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 131880, V/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, parking. LUX potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, nalazi se u mi...

Cena

950 € 13,77 €/m²

3D tura

Kvadratura

69 m²

TOP

Novi Beograd, Bežanijska kosa 2, Marka Čelebonovića, 3.0, 90m2, 800EUR

16.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Bežanijska kosa II, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 85695, I/VI, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji.Na 700m...

Cena

800 € 8,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Stari grad, Knez Mihailova, Zmaj Jovina, 3.5, 180m2, 1700EUR

23.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 24980, lift, telefon, renoviran, stara gradnja, fasada dobra. Karakteristike: moderno opremljen, otvoren za sve kombinacije namestaja,...

Cena

1 700 € 9,44 €/m²

3D tura

Kvadratura

180 m²