U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom
TOP

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 107m2, 380000EUR

25.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodičan, savršeno...

Cena

380 000 € 3 551 €/m²

3D tura

Kvadratura

107 m²

TOP

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 4.0, 126m2, 340000EUR

29.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjižen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjiženih 1...

Cena

340 000 € 2 698 €/m²

3D tura

Kvadratura

126 m²

TOP

Stari grad, Dorćol, Žorža Klemansoa, 1.0, 41m2, 180000EUR

13.05.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 131374, PSUT/, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •...

Cena

180 000 € 4 390 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

TOP

Zemun, Batajnica, Mladih gorana, 6.0, 255m2, 299000EUR

29.11.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Batajnica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 126194, 7a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju uknjižena kuća sa dve zasebne...

Cena

299 000 € 1 173 €/m²

3D tura

Kvadratura

255 m²

TOP

Surčin, Surčin (mesto), Cara Dušana, 5.0, 209m2, 260000EUR

07.04.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 131076, 6.8a, struja, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju kuca u Surcinu od 209 kvadrata, dve stambene jedinice na 6,...

Cena

260 000 € 1 244 €/m²

3D tura

Kvadratura

209 m²

TOP

Palilula, Višnjička Banja, Mirka Milojkovića, 3.0, 67m2, 217000EUR

30.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju Sunnyvil...

Cena

217 000 € 3 239 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²