U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Bekerelova, 1.0, 404m2, 690000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 23466, PR/PR, uknjižen, novogradnja, parking, hala. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran proizvodno - magacinski prostor, udaljen 250m...

Cena

690 000 € 1 708 €/m²

3D tura

Kvadratura

404 m²

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 5.0, 240m2, 3624EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Tošin bunar, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 24608, II/VII, video nadzor, klima, lift, telefon(2), terasa, nov luks, novogradnja, parking, kancelarija. Izdaje se nov poslovni prost...

Cena

3 624 € 15,10 €/m²

3D tura

Kvadratura

240 m²

Bar, Dobra Voda, , 4.0, 130m2, 260000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Bar, Crna Gora

Agencijski ID: 26317, 8a, spratna, 1, struja, uknjižen, cela. 8,2 ara placa. 100m od mora, poluprivatna plaža za miran odmor Kuća na sprat 65m2+65m2 s...

Cena

260 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

Vračar, Crveni krst, , 5.0, 160m2, 1900EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 45328, III/IV, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja, garaža(2), parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam prostran, komforno opr...

Cena

1 900 € 11,88 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

Novi Beograd, Dr Ivana Ribara, Vinogradska, 35a, 900000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Novi Beograd, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 39738, uknjižen, deljiv, plac. Gradjevinska parcela Novi Beograd 35x100m. Predvidjena izgradnja POSLOVNO-STAMBENOG centra oko 5000m2 i...

Cena

900 000 € 25 714 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

35 ar

Niš, Ratko Jović, Apatinska, 10.0, 1260m2, 341000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Niš, Srbija

Agencijski ID: 44501, poslovna zgrada. Objekat ima oko 1200 m2 i više od 30 parking mesta (plac 15 A ) ; postoji mogućnost povećanja placa. Pogodan...

Cena

341 000 € 271 €/m²

3D tura

Kvadratura

1260 m²