U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 55m2, 330000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 100424, X/XVII, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizi...

Cena

330 000 € 6 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Novi Sad, Centar, Zlatne grede, 2.0, 57m2, 120000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 100253, PR/, klima, uknjižen. Apartman je pretvoren iz poslovnog prostora. Prizemlje 28,5m2 i suteren 28,5m2. Više informacija na: www....

Cena

120 000 € 2 105 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Grocka, Brestovik, , 6.0, 150m2, 299000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu uknji...

Cena

299 000 € 1 993 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Stari grad, Centar, Hilandarska, 2.5, 70m2, 350000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 16461, I/II, klima, salonski, telefon, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvorište/bašta, podrum. U samom srcu...

Cena

350 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Stari grad, Centar, Majke Jevrosime, 3.0, 80m2, 310000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 15623, PK/PK, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz mermerni, fasada nova, parking, ostava, stambena zgrada. Potkrovlje koje se sastoj...

Cena

310 000 € 3 875 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Novi Sad, Telep, Ticanova, 2.0, 110m2, 160000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Telep, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 27576, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,...

Cena

160 000 € 1 455 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²