U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Rakovica, Stari Košutnjak, Rakovička, 10.0, 570m2, 6000EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Porodična kuća

Rakovica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 84432, 5a, spratna, klima, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, podrum, vertikala. Izdaje se izuzetna troetažna luks kuća površine 57...

Cena

6 000 € 10,53 €/m²

3D tura

Kvadratura

570 m²

Palilula, Slanci, Slanački put, 0.5, 900m2, 849000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 86922, 12a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza,...

Cena

849 000 € 943 €/m²

3D tura

Kvadratura

900 m²

Savski venac, Centar, , 3.0, 99m2, 2700EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 85221, II/VII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, stamben...

Cena

2 700 € 27,27 €/m²

3D tura

Kvadratura

99 m²

Savski venac, Beograd na vodi, , 3.0, 69m2, 1250EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 85120, IV/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan na izuzetno a...

Cena

1 250 € 18,12 €/m²

3D tura

Kvadratura

69 m²

Novi Sad, Salajka, Jovana Cvijića, 5.0, 140m2, 1200EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Salajka, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 86376, I/, klima, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 140m2, u blizini centra grada na prvom spratu za poslovni prostor. Dve tera...

Cena

1 200 € 8,57 €/m²

3D tura

Kvadratura

140 m²

Grocka, Kaluđerica, Boska Buhe, 10.0, 600m2, 290000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Kaluđerica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 86635, 5a, spratna, 3, terasa, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, pogodan za pp, cela. Kuca,...

Cena

290 000 € 483 €/m²

3D tura

Kvadratura

600 m²