U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Bijeljina, Novo Selo, Pavlovića put, 5.0, 1144m2, 900000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Bosna i Hercegovina

Agencijski ID: 82958, uknjižen, poslovna zgrada. Objekat se nalazi na 2km od etno sela Stanišić. Površina placa je 78a. Ceo plac je ogrđen, poseduje s...

Cena

900 000 € 787 €/m²

3D tura

Kvadratura

1144 m²

Vračar, Čubura, , 4.5, 208m2, 3200EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 87310, VI/VII, dupleks, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, pogodan za pp, stam...

Cena

3 200 € 15,38 €/m²

3D tura

Kvadratura

208 m²

Kopaonik, Brzeće, Bela reka, 0.5, 37m2, 90000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Kopaonik, Srbija

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrad...

Cena

90 000 € 2 432 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Zemun, Batajnica, DVE KUĆE Branislava Barišića Doktora, 12.0, 540m2, 550000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Batajnica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 35056, 9a, p+sp, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa(3), uknjižen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova,...

Cena

550 000 € 1 019 €/m²

3D tura

Kvadratura

540 m²

Kolašin, Kolašin, Sportska zona, 3a, 59000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Kolašin, Crna Gora

Agencijski ID: 87960, struja, uknjižen, plac. Prodajem urbanizovan plac veličine 300 m2 u centru Kolašina a u sklopu DUP-a “Sportska zona” Centar A ko...

Cena

59 000 € 19 667 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

3 ar

Novi Sad, Somborski bulevar, Dalmatinska , 1.5, 53m2, 90000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom donji...

Cena

90 000 € 1 698 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²