U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Bulevar kralja Aleksandra, 5.0, 100m2, 370000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 92710, 7a, uknjižen, renoviran, dvorište/bašta, cela. Odlično pozicionirana dvoiposobna kuća, bez ikakvih ulaganja sa lokalom koji ima...

Cena

370 000 € 3 700 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²

Savski venac, Centar, Kneza Miloša, 3.0, 100m2, 1700EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Centar (uži), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 92643, II/, klima, telefon, kancelarija. U ponudi je kompletno namešten poslovni prostor u ulici Kneza Miloša, površine 100m2, koji se...

Cena

1 700 € 17 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²

Plandište, Barice, Pašnjaćka , 10.0, 350m2, 80000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Plandište, Srbija

Agencijski ID: 90959, 15a, spratna, 3, struja, kanalizacija, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna,...

Cena

80 000 € 229 €/m²

3D tura

Kvadratura

350 m²

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 7.0, 172m2, 565000EUR

13.11.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena zgrada....

Cena

565 000 € 3 285 €/m²

3D tura

Kvadratura

172 m²

Čukarica, Filmski grad, Arčibalda Rajsa, 3.0, 72m2, 265000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Žarkovo, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosob...

Cena

265 000 € 3 681 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Novi Sad, Liman 4, Narodnog fronta, 3.0, 71m2, 750EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Liman 4, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 94600, IV/, klima, lift, terasa. Izdaje se polunamešten stan, 71m2, na Limanu. PET FRIENDLY. Dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, ho...

Cena

750 € 10,56 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²