U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Savski venac, Senjak, !!Bulevar vojvode Mišića, 5.5, 110m2, 209000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Senjak, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 13700, PK/VIII, klima, lift, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji...

Cena

209 000 € 1 900 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Kotor, Sveti Stasije, Svetistasije, 10.0, 500m2, 1300000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Kotor, Crna Gora

Agencijski ID: 99061, spratna, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran. Luksuzna lelika kuca sa dvoristem. Druga linoja od mora, udaljena 100m. U pr...

Cena

1 300 000 € 2 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

500 m²

Novi Sad, Centar, Ilije Vučetića, 2.5, 80m2, 300000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 97777, VPR/, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se salonac u centru grada, visoko prizemlje, 12 stepenika, dva stana na spratu....

Cena

300 000 € 3 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Novi Sad, Satelit, Antuna Urbana, 1.0, 33m2, 80000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 98451, I/IV, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Ko...

Cena

80 000 € 2 424 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Novi Sad, Sajam, Ilije Birčanina , 1.0, 37m2, 280EUR

15.09.2025 | Izdavanje | Jednosoban stan

Sajam, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 98696, II/. Izdaje se stan, 37m2, u blizini Sajma. Useljiv odmah. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Više informacija na...

Cena

280 € 7,57 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Herceg Novi, Stari grad, Njegoševa, 2.0, 105m2, 350000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Herceg Novi, Crna Gora

Agencijski ID: 98984, PR/, izlog, uknjižen, luks renoviran. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/...

Cena

350 000 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

105 m²