U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Herceg Novi, Stari grad, Njegoševa, 2.0, 105m2, 350000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Herceg Novi, Crna Gora

Agencijski ID: 98984, PR/, izlog, uknjižen, luks renoviran. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/...

Cena

350 000 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

105 m²

Novi Sad, Novo Naselje, Đorđa Nikšića Johana, 13m2, 30000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Ostali tipovi prostora

Novo Naselje, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 98983. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog...

Cena

30 000 € 2 308 €/m²

3D tura

Kvadratura

13 m²

Čukarica, Banovo brdo, , 3.0, 154m2, 385000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodičan stan, topao i ušuškan sa predivnom...

Cena

385 000 € 2 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

154 m²

Kovačica, Uzdin, Tudor Vladimiresku , 5.0, 200m2, 90000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Kovačica, Srbija

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvori...

Cena

90 000 € 450 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

Sopot, Drlupa, Sedmog Jula, 238a, 103000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 98739, struja, uknjižen, plac. U mogućnosti smo da vam ponudimo,veoma povoljnu nekretninu ,još, jedno od tipično "šumadijskih" malih m...

Cena

103 000 € 433 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

238 ar

Voždovac, Šumice, Ozrenska, 4.5, 142m2, 352000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 99534, VII/VII, dupleks, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlično povez...

Cena

352 000 € 2 479 €/m²

3D tura

Kvadratura

142 m²