BEOEXPERT

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 991
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 060 30 08 131

Samo sa 3D turom

DVOSOBAN - FUNKCIONALAN

27.01.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

<p>Beoexpert zastupa prodaju stana u Murmanskoj ulici (biv&scaron;a Valterova), naselje Mirijevo. Udaljen je svega nekoliko minuta lagane &scaron;etnj...

Cena

105 000 € 2 283 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

CENTAR ŽARKOVA - LUX

14.06.2022 | Prodaja | Dvosoban stan

Čukarica, Beograd, Srbija

<p>BEOEXPERT ima pravo zadovoljstvo da trži&scaron;tu nekretnina predstavi po svemu izuzetan stan, lociran u centralnom delu Žarkova.</p> <p>Sme&scar...

Cena

140 760 € 2 656 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

JEDNOIPOSOBAN - NAMEŠTEN

06.07.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Krnjača, Beograd, Srbija

<p>Beoexepert zastupa prodaju odičnog jednoiposobnog stana u Krnjači na Zrenjaninskom putu. Brojnim autobuskim linijama se brzo stiže&nbsp; u ostale d...

Cena

56 000 € 1 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

TC MALA PIRAMIDA BLOK 44

26.11.2024 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Novi Beograd Blok 44 (Piramida), Beograd, Srbija

<p>Beoexpert zastupa prodaju lokala u TC mala Piramida, blok 44.<br /> <br /> Sme&scaron;ten je na prvom spratu tržnog centra. Sastoji se iz dve etaže...

Cena

50 000 € 2 083 €/m²

3D tura

Kvadratura

24 m²

Miljakovac 3, kod okretnice, plac 6 ari

01.09.2018 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Miljakovac III, Beograd, Srbija

<p>Prodajemo plac veličine 6 ari, jedinstven u ponudi po poziciji na kojoj se nalazi. Svega 100 m udaljen od okretnice autobusa br. 48. Izlazi na ulic...

Cena

120 000 € 20 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

6 ar

NAMEŠTENA + 16 ARI

17.04.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Čenta, Srbija

<p>Beoexpert ekskluzivno zastupa prodaju samostojeće, zasebne kuće, dobro locirane u naselju Čenta.</p> <p>Građena je od čvrstih materijala i kvalite...

Cena

78 000 € 350 €/m²

3D tura

Kvadratura

223 m²