U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BOROVIĆ NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1922
Poslovni telefon: 011/630 6022
Mobilni telefon: 063/333 011

Samo sa 3D turom

Sunnyville, 67m2, lux, namešten

21.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

U ponudi je izuzetno prijatan, luksuzno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih stambenih kompleksa – Sunnyville. Ovo moderno i plansk...

Cena

700 € 10,45 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

Šumice, 92m2, poslovni prostor

13.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Šumice, Beograd, Srbija

Izdaje se funkcionalan i veoma svetao poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u naselju Šumice, na opštini Voždovac. Zahvaljujući odličnoj organizaci...

Cena

1 100 € 11,96 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

Autokomanda, 34m2, odličan, namešten

14.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Izdaje se lepo uređen i potpuno namešten jednosoban stan u ulici Jove Ilića, smešten u mirnom i prijatnom okruženju okruženom zelenilom, idealnom za u...

Cena

400 € 11,76 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

Ćukovac, 55m2, namešten

12.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zemun (Ćukovac), Beograd, Srbija

Izdaje se veoma prijatan i funkcionalan dvosoban stan površine 55 m², smešten na prvom spratu u mirnoj i tihoj ulici. Stan poseduje poseban ulaz, što...

Cena

400 € 7,27 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Hram Svetog Save, 24m2, namešten

12.05.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

U ponudi je funkcionalna i kompletno opremljena garsonjera na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, udaljena svega nekoliko minuta laganog hoda od Hram Sveto...

Cena

350 € 14,58 €/m²

3D tura

Kvadratura

24 m²

Crveni krst, 66m2, renoviran

18.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja za svakodnevni život, nalazi se ovaj potpuno renoviran trosoban stan koji predstavlja...

Cena

228 000 € 3 455 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²