CENZAR

24000 Subotica Srbija
Broj u Registru posrednika: 141
Poslovni telefon: 024600680
Mobilni telefon: 0659449239

Samo sa 3D turom

Prodaja kuća Kelebija - 142m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Kuća za adaptaciju građena od čvrstog materijala površine 142m2 .Objekat poseduje garažu i podrumske prostorije.Uprizemlju dve sobe,prostor za kuhinju...

Cena

70 000 € 493 €/m²

3D tura

Kvadratura

142 m²

Prodaja stan Gat - 55m²

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Gat, Subotica, Srbija

Prodaje se stan u kući u blizini centra grada, koji u svom sastavu ima poslovni prostor sa ulične strane i stambeni deo sa izlazom na manje dvorište....

Cena

65 000 € 1 182 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Prodaja plac Dudova Šuma - 700m²

18.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Dudova šuma, Subotica, Srbija

Prodaje se građevinsko zemljište u blizini Radijalca. Površine je 700 m2 i predviđeno je za gradnju porodične kuće. Nalazi se u asfaltiranoj ulici, u...

Cena

25 000 € 3 571 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

7 ar

Izdavanje stan Centar III - 86m²

18.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Srbija

Izdaje se lepo namešten stan koji se sastoji od prostranog dnevnog boravka koji je povezan sa modernom kuhinjom i trpezarijskim delom.Iz dnevne sobe i...

Cena

400 € 4,65 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Prodaja stan Centar I - 31m²

18.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Srbija

Prodaje se dvorišni jednosoban stan u centru grada, koji se sastoji iz centralne prostorije koja ima otvoreni koncept (spojen dnevni boravak, kuhinja...

Cena

45 000 € 1 452 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Prodaja kuća Kertvaroš - 79m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Kertvaroš, Subotica, Srbija

Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u Kertvarošu građena od čvrstog materijala. U svom sastavu ima zatvorenu terasu iz koje se ulazi u kuhinju sa ost...

Cena

72 000 € 911 €/m²

3D tura

Kvadratura

79 m²