CENZAR

24000 Subotica Srbija
Broj u Registru posrednika: 141
Poslovni telefon: 024600680
Mobilni telefon: 0659449239

Samo sa 3D turom

Prodaja kuća Mali Bajmok - 201m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Mali bajmok, Subotica, Srbija

Kvalitetno građena vila u secesijskom stilu,sa dvorištem koje je lepo uređeno i puno zelenila. U prizemlju se nalazi dnevna soba iz koje se ulazi u tr...

Cena

273 000 € 1 358 €/m²

3D tura

Kvadratura

201 m²

Izdavanje stan Centar III - 53m²

18.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Srbija

Izdaje se luksuzno opremljen stan u novoj zgradi ,na odličnoj lokaciji u blizini centra grada,opremljen novim savremenim aparatima vrhuskog kvaliteta....

Cena

600 € 11,32 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Prodaja kuća Palić - 184m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

U mirnom i atraktivnom delu naselja Palić nalazi se kuća podeljena u tri stana.U prizemlju kuće smeštena su dva stana sa zajedničkim ulazom.Oba stana...

Cena

98 000 € 533 €/m²

3D tura

Kvadratura

184 m²

Prodaja kuća Radanovac - 113m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Radanovac, Subotica, Srbija

Kuća se hitno prodaje.Građena je od mešanog materijala i sastoji se od tri sobe,od kojih je jedna nezavršena,kao i kupatila i kuhinje.U objektu je uve...

Cena

35 000 € 310 €/m²

3D tura

Kvadratura

113 m²

Prodaja kuća Aleksandrovo - 88m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Aleksandrovo, Subotica, Srbija

Prodaje se kuća građena od mešanog materijala površine 88 m2. U svom sastavu ima predsoblje, 2 sobe, kupatilo i kuhinju. Podovi su laminat, pločice i...

Cena

59 000 € 670 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²

Prodaja kuća Zorka - 73m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Zorka, Subotica, Srbija

Prodaje se kuća građena od mešanog materijala na placu površine 300 m2. U svom sastavu ima predsoblje u kojem je smešten dnevni boravak, zatim kupatil...

Cena

65 000 € 890 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²