CENZAR

24000 Subotica Srbija
Broj u Registru posrednika: 141
Poslovni telefon: 024600680
Mobilni telefon: 0659449239

Samo sa 3D turom

Prodaja kuća Stari Žednik - 141m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Na prodaju kuća u selu Stari Žednik.Sastoji se od tri spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,ostave i kupatila.Podovi su obloženi lamin...

Cena

55 000 € 390 €/m²

3D tura

Kvadratura

141 m²

Prodaja kuća Željezničko Naselje - 93m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaje se dvojna kuća sa samostalnim dvorištem u mirnom delu Željezničkog naselja. Kuća je građena od čvrstog materijala i u svom sastavu ima predsob...

Cena

75 000 € 806 €/m²

3D tura

Kvadratura

93 m²

Prodaja kuća Mali Bajmok - 437m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Mali bajmok, Subotica, Srbija

Porodična kuća građena u tri etaže pogodna za hostel.U suterenu se nalazi garaža.U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kup...

Cena

300 000 € 686 €/m²

3D tura

Kvadratura

437 m²

Izdavanje poslovni prostor Prozivka - 170m²

18.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Prozivka, Subotica, Srbija

Prostran poslovni prostor za izdavaje ukupne površine 170m2 ,pogodan za različite vrste delatnosti.Prostor je prazan šo budućim zakupcima omogućava po...

Cena

1 700 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

170 m²

Prodaja kuća Palić - 398m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaje se veliki stambeni objekat na izuzetno atraktivnoj lokaciji u blizini Palićke obale. Sastoji se od tri zasebna stana i četri apartmana za izda...

Cena

490 000 € 1 231 €/m²

3D tura

Kvadratura

398 m²

Prodaja stan Radijalac - 58m²

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Radijalac, Subotica, Srbija

U ponudi dvosoban stan smešten na čevrtom spratu u zgradi bez lifta površine 58m2 dvostrano orijentisan.Poseduje dve sobe od kojih jedna ima izlaz na...

Cena

69 000 € 1 190 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²