CENZAR

24000 Subotica Srbija
Broj u Registru posrednika: 141
Poslovni telefon: 024600680
Mobilni telefon: 0659449239

Samo sa 3D turom

Prodaja kuća Srpski Šor - 284m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srpski šor, Subotica, Srbija

Prodaje se veća porodična kuća od čvrstog materijala u Srpskom šoru. Građena je u dva nivoa, a sastoji se od dve zasebne stambene jedinice. U prizemlj...

Cena

120 000 € 423 €/m²

3D tura

Kvadratura

284 m²

Prodaja kuća Mali Radanovac - 149m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Mali radanovac, Subotica, Srbija

Prodaje se kuća građena od mešanog materijala na odličnoj lokaciji u naselju Mali Radanovac, površine 149 m2. U svom sastavu ima predsoblje, kupatilo,...

Cena

80 000 € 537 €/m²

3D tura

Kvadratura

149 m²

Prodaja kuća Zorka - 174m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Zorka, Subotica, Srbija

U ponudi kuća građena u dve etaže, u mirnom delu naselja Zorka. Stariji deo kuće ima 84m2 i sadrži tri sobe i kupatilo. Noviji deo kuće koji je izgrađ...

Cena

89 000 € 511 €/m²

3D tura

Kvadratura

174 m²

Izdavanje stan Prozivka - 44m²

18.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Prozivka, Subotica, Srbija

Izdaje se stan u novogradnji na prvom spratu, površine 44 m2. U svom sastavu ima predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom, spavaću sobu i terasu. Grejanje...

Cena

280 € 6,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Prodaja kuća Mali Radanovac - 140m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Mali radanovac, Subotica, Srbija

Prodaje se lepa kuća  na odličnoj lokaciji u Malom Radanovcu, u blizini Tesline pijace,  površine 140 m2. U svom sastavu ima predsoblje iz kojeg se ul...

Cena

230 000 € 1 643 €/m²

3D tura

Kvadratura

140 m²

Prodaja zemlja Stari Žednik - 152609m²

18.05.2026 | Prodaja | Obradiva zemlja

Srbija

ĐURĐIN-Poljoprivredno zemljište u površini od 15 hektara nalazi se u ravničarskom području severne Bačke .Parcele su pravilnog oblika lako dostupne me...

Cena

205 000 € 134 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

1526.09 ar