CENZAR

24000 Subotica Srbija
Broj u Registru posrednika: 141
Poslovni telefon: 024600680
Mobilni telefon: 0659449239

Samo sa 3D turom

Prodaja stan Kertvaroš - 93m²

18.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Kertvaroš, Subotica, Srbija

Prodaje se lepo uređen duplex stan u zgradi salonskog tipa na prvom spratu, površine 93 m2.U svom sastavu u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak, kupa...

Cena

103 000 € 1 108 €/m²

3D tura

Kvadratura

93 m²

Prodaja kuća Palić - 145m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Na odličnoj lokaciji u blizini centra Palića i direktno uz glavni put ,nalazi se dvojna  kuća koja je izuzetno pogodna za različite vrste poslovnih ak...

Cena

82 000 € 566 €/m²

3D tura

Kvadratura

145 m²

Prodaja poslovni prostor Centar I - 17m²

18.05.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Srbija

Poslovni prostor u samom centru grada,na atraktivnoj  i prometnoj lokaciji pogodno za različite vrste delatnosti.Sastoji se od jedne prostorije koja m...

Cena

28 000 € 1 647 €/m²

3D tura

Kvadratura

17 m²

Prodaja kuća Makova Sedmica - 126m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Makova sedmica, Subotica, Srbija

Prodaje se kuća od čvrstog materijala na Makovoj sedmici u mirnoj ulici. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri zasebne sobe i kuhinje. Struja je trofaz...

Cena

58 000 € 460 €/m²

3D tura

Kvadratura

126 m²

Prodaja kuća Palić - 89m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaje se kuća za rušenje na Paliću u asfaltiranoj ulici. Kuća poseduje monofazni priključak za struju i bušeni bunar. Svi gradski priključci su u ul...

Cena

26 000 € 292 €/m²

3D tura

Kvadratura

89 m²

Prodaja plac Makova Sedmica - 2262m²

18.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Makova sedmica, Subotica, Srbija

Prodaje se parcela površine 2269 m2. Nalazi se u asfaltiranoj ulici.

Cena

16 500 € 729 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

22.62 ar