CENZAR

24000 Subotica Srbija
Broj u Registru posrednika: 141
Poslovni telefon: 024600680
Mobilni telefon: 0659449239

Samo sa 3D turom

Prodaja stan Mali Radanovac - 55m²

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mali radanovac, Subotica, Srbija

Prodaje se dvosoban stan lepog rasporeda u naselju Mali Radanovac. Sastoji se od većeg hodnika u kom je smeštena i trpezarija, kuhinje sa izlazom na t...

Cena

65 000 € 1 182 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Prodaja kuća Kertvaroš - 132m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Kertvaroš, Subotica, Srbija

Prodaje se četvorosobna kuća u nizu u naselju Kertvaroš. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta i natkrivene terase...

Cena

130 000 € 985 €/m²

3D tura

Kvadratura

132 m²

Prodaja plac Kertvaroš - 976m²

18.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Kertvaroš, Subotica, Srbija

Prodaje se plac u naselju  Kertvaroš, površine 976 m2.

Cena

50 000 € 5 123 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

9.76 ar

Prodaja kuća Kertvaroš - 246m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Kertvaroš, Subotica, Srbija

Prodaju se dve kuće i jedan pomoćni objekat, na atraktivnoj lokaciji u naselju Kertvaroš. Prva kuća, površine127m2, je potpuno renovirana i sastoji se...

Cena

198 000 € 805 €/m²

3D tura

Kvadratura

246 m²

Prodaja kuća Makova Sedmica - 243m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Makova sedmica, Subotica, Srbija

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala površine 243 m2. U svom sastavu u prizemlju ima dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i 2 sobe....

Cena

206 000 € 848 €/m²

3D tura

Kvadratura

243 m²

Prodaja kuća Novo Selo - 108m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Porodična kuća građena od mešanog materijala površine 108m2 podeljena u dva stana.U prvom delu kuće nalazi se kupatilo,ostava kuhinja i dve prolazne s...

Cena

47 000 € 435 €/m²

3D tura

Kvadratura

108 m²