CENZAR

24000 Subotica Srbija
Broj u Registru posrednika: 141
Poslovni telefon: 024600680
Mobilni telefon: 0659449239

Samo sa 3D turom

Prodaja kuća Palić - 77m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaje se dvosobna kuća za adaptaciju na izlazu iz Palića kod Šupljaka. Sastoji se od hodnika, kuhinje, kupatila i dve sobe. U dvorištu su pomoćne pr...

Cena

22 000 € 286 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²

Prodaja kuća Hajdukovo - 55m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 17650m2 nalazi se na pristupačnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa asfaltiranog puta.Na jednoj od parcel...

Cena

27 000 € 491 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Prodaja kuća Novo Selo - 208m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaju se dve porodične kuće na jednom placu. Jedna je prizemna a sastoji se od hodnika, kuhinje, ostave, kupatila, i tri sobe od kojih je jedna prol...

Cena

133 000 € 639 €/m²

3D tura

Kvadratura

208 m²

Prodaja vikendica Makova Sedmica - 8m²

18.05.2026 | Prodaja | Vikendica, Kuća za odmor

Makova sedmica, Subotica, Srbija

Prodaje se vikendica u blizini Kelebijska šume u neasfaltiranoj ulici van naseljenog mesta. Sastoji se od hodnika i dve sobe. Potrebna je adaptacija.

Cena

11 000 € 1 375 €/m²

3D tura

Kvadratura

8 m²

Prodaja kuća Ker - 165m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Ker, Subotica, Srbija

Prodaje se kuća od čvrstog materijala u Keru u blizini Prozivke. Sastoji se od dve stambene jedinice. Jedan deo je trosoban stan koji se sastoji od ho...

Cena

100 000 € 606 €/m²

3D tura

Kvadratura

165 m²

Prodaja kuća Srpski Šor - 230m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srpski šor, Subotica, Srbija

Kuća u dve etaže građena kombinacijom siporeksa,blok i cigla.Objekat je u fazi nedovršene gradnje.Postoji bušeni bunar,kanalizacija septička jama,trof...

Cena

78 000 € 339 €/m²

3D tura

Kvadratura

230 m²