CENZAR

24000 Subotica Srbija
Broj u Registru posrednika: 141
Poslovni telefon: 024600680
Mobilni telefon: 0659449239

Samo sa 3D turom

Prodaja kuća Centar II - 87m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaje se deo kuće koji se sastoji od dva lokala sa ulice i stana sa ulazom iz dvorišta. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom...

Cena

110 000 € 1 264 €/m²

3D tura

Kvadratura

87 m²

Prodaja stan Centar I - 72m²

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Srbija

Na prodaju stan u dvorišnom delu kuće smešten na spratu, sa potpuno zasebnim ulazom.Izgrađen 2004 godine prostire se na 72m2 sa funkcionalnim raspored...

Cena

85 000 € 1 181 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Prodaja kuća Ker - 2028m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Ker, Subotica, Srbija

Na prodaju poslovno -industrijski objekat ukupne površine 2028m2 idealan za proizvodnu,skladišnu i kancelarijsku delatnost.Objekat je projektovan tako...

Cena

1 350 000 € 666 €/m²

3D tura

Kvadratura

2028 m²

Prodaja kuća Novi Žednik - 220m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaje se prostrana porodična kuća na selu građena u dve etaže.U prizemlju se nalazi dnevna soba ,kuhinja sa trpezarijom i kupatilo.Funkcionalna gara...

Cena

75 000 € 341 €/m²

3D tura

Kvadratura

220 m²

Izdavanje kuća Kertvaroš - 129m²

18.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Kertvaroš, Subotica, Srbija

Izdaje se stan na prvom spratu velike porodične kuće. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, ostave, kupatila, zasebnog toaleta i tr...

Cena

300 € 2,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

129 m²

Prodaja kuća Tavankut - 81m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Cenzar eksluzivno prodaje porodično seosko domaćinstvo u Gornjem Tavankutu.Jednoetažna kuća površine 81m2 koja poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i t...

Cena

55 000 € 679 €/m²

3D tura

Kvadratura

81 m²