CENZAR

24000 Subotica Srbija
Broj u Registru posrednika: 141
Poslovni telefon: 024600680
Mobilni telefon: 0659449239

Samo sa 3D turom

Prodaja plac Makova Sedmica - 8570m²

18.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Makova sedmica, Subotica, Srbija

Prodaje se plac u asfaltiranoj ulici u naselju Makova sedmica, površine 8570 m2 Ulični front parcele je 60 m. Ispred placa je priključak za gas.

Cena

55 000 € 642 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

85.7 ar

Prodaja kuća Prozivka - 88m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Prozivka, Subotica, Srbija

Prodaje se dvosobna salonska kuća za adaptaciju na Prozivci. Kuća je na velikom placu na veoma atraktivnoj lokaciji. Vodovod i kanalizacija su gradski...

Cena

150 000 € 1 705 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²

Prodaja kuća Prozivka - 190m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Prozivka, Subotica, Srbija

Prodaje se plac sa kućom za totalnu adaptaciju ili rušenje. Kuća je od mešanog materijala, vodovod i kanalizacija su gradski. Pogodno i za izgradnju o...

Cena

150 000 € 789 €/m²

3D tura

Kvadratura

190 m²

Prodaja kuća Kertvaroš - 214m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Kertvaroš, Subotica, Srbija

Prodaje se kompletno renovirana porodična kuća lepog rasporeda. Sastoji se od hodnika, toaleta, dve zasebne sobe, kuhinje sa trpezarijom i ostavom u p...

Cena

147 000 € 687 €/m²

3D tura

Kvadratura

214 m²

Prodaja kuća Novo Selo - 104m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaje se dvojna kuća sa samostalnim dvorištem u blizini Bajskog puta, nedaleko od centra grada. Sastoji se od hodnika, kuhinje , trpezarije, dnevnog...

Cena

50 000 € 481 €/m²

3D tura

Kvadratura

104 m²

Prodaja kuća Prozivka - 278m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Prozivka, Subotica, Srbija

Prodaju se dva placa sa jednom kućom za adaptaciju i jednom kućom za rušenje. Nalaze se na izuzetno atraktivnoj lokaciji.

Cena

300 000 € 1 079 €/m²

3D tura

Kvadratura

278 m²