GEMI TRADE

GEMI TRADE doo agencija za nekretnine Beograd 11070 Novi Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 550
Poslovni telefon: 063/201-679
Mobilni telefon: 063/201-679

Samo sa 3D turom

Luks, renoviran stan u mirnom delu u YuBc-u

14.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 12 (YUBC), Beograd, Srbija

<p>U jednoj od najbolje održavanih zgrada u YuBC: recepcija, spremačica, domar. Na VI spratu je u potpunosti renoviran dvosoban stan sa kvalitetnim ma...

Cena

310 000 € 3 875 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Garaža za magacin u YBC

13.05.2026 | Prodaja | Magacin

Novi Beograd Blok 12 (YUBC), Beograd, Srbija

<p>Garaža u prizemlju, prva do ulaza u garažni prostor, visine plafona od 4m. Zbog svoje dostupnosti pri unosu i izno&scaron;enju robe, dobra je za ma...

Cena

56 000 € 1 931 €/m²

3D tura

Kvadratura

29 m²

Dvosoban luksuzan stan u YBC

25.01.2020 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 12 (YUBC), Beograd, Srbija

<p>Kvalitetan način života u YBC obezbeđen je pre svega njegovom pozicijom u Novom Beogradu. Blizina saobraćajnica, &scaron;etali&scaron;ta na Dunavu...

Cena

245 000 € 3 828 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

Kvalitetne kancelarije u YBC

30.04.2026 | Izdavanje | Kancelarije

Novi Beograd Blok 12 (YUBC), Beograd, Srbija

<p>Apartman upotrebljiv kao kancelarijski poslovni prostor. Tri kancelarije, dva toaleta, opremljena kuhinja i trpezarija, lođa. Velika terasa povr&sc...

Cena

1 000 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²

Garaža u YBC na Novom Beogradu

25.04.2026 | Prodaja | Garaže i parking mesta

Novi Beograd Blok 12 (YUBC), Beograd, Srbija

<p>Garaža u garažnom prostoru u prizemlju zgrade.</p> <p>Suvo i bezbedno. Moguće je kori&scaron;ćenje i za magacin.</p> <p>Agencijska provizija kupc...

Cena

55 000 € 2 115 €/m²

3D tura

Kvadratura

26 m²

Kompletno namešten, LUX stan na Voždovcu

22.07.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se komplet name&scaron;ten LUX stan na Voždovcu, na početku ulice Vojvode Stepe. Sastoji se od ulaznog dela, prostranog dnevnog boravka sa k...

Cena

600 € 9,23 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²