JORDAN ENERGY DOO PETROVARADIN OGRANAK FREEDOM NEKRETNINE
Liman 3, Novi Sad, Srbija
Prodaje se odličan dvosoban stan 62m2 na Limanu 3, na Bulevaru Cara Lazara. Stan je izuzetno komforan , odličnog rasporeda, i poseduje dnevni boravak...
Cena
166 000 € 2 677 €/m²
Kvadratura
62 m²
Grbavica, Novi Sad, Srbija
Prodaje se dvosoban stan 58m2 na Grbavici, veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je dvorišno orijentisan i nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta. Pos...
Cena
140 000 € 2 414 €/m²
Kvadratura
58 m²
Petrovaradin, Novi Sad, Srbija
Prodaje se izuzetan dvosoban stan 40m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koja je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvo...
Cena
82 400 € 2 060 €/m²
Kvadratura
40 m²
Telep, Novi Sad, Srbija
Prodaje se dvosoban stan 48m2 na Telepu, i to na izuzetno atraktivnoj lokaciji (između bul.Patrijarha Pavla i bul.Evrope). Sastoji se od dnevnog borav...
Cena
135 960 € 2 833 €/m²
Kvadratura
48 m²
Telep, Novi Sad, Srbija
Prodaje se dvosoban stan 40m2 na Telepu, i to na izuzetno atraktivnoj lokaciji (između bul.Patrijarha Pavla i bul.Evrope). Sastoji se od dnevnog borav...
Cena
113 000 € 2 825 €/m²
Kvadratura
40 m²
Petrovaradin, Novi Sad, Srbija
Prodaje se garaža 15m2 u Petrovaradinu na veoma traženoj lokaciji, u Preradovićevoj ulici. Garaža poseduje struju i rolo vrata koja se otvaraju na dal...
Cena
21 000 € 1 400 €/m²
Kvadratura
15 m²