JORDAN ENERGY - OGRANAK FREEDOM NEKRETNINE

JORDAN ENERGY DOO PETROVARADIN OGRANAK FREEDOM NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1842
Poslovni telefon: 063500225
Mobilni telefon:
JORDAN ENERGY - OGRANAK FREEDOM NEKRETNINE

Samo sa 3D turom

Kuća na palcu od 1200m2

15.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Ledinci, Novi Sad, Srbija

Prodaje se kuća u Ledincima 120m2 sa pomoćnim prostorijama u dvorištu, sve uknjiženo 1/1. Kuća poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjo...

Cena

226 600 € 1 888 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Dvosoban stan - Nova Detelinara

29.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Detelinara, Novi Sad, Srbija

Prodaje se dvosoban stan 53m2 na Novoj Detelinari u ulici Stevana Mokranjca. Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, spavaću sobu i kuhinju sa pr...

Cena

130 000 € 2 453 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Četvorosoban stan 98m2 sa parkingom

04.12.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Prodaje se ćetvorosoban stan 98m2 u Petrovaradinu. Nalazi se na prvom spratu veoma kvalitetne zgrade zidane 2024 god. Pogled sa terase je čaroban, a...

Cena

222 000 € 2 265 €/m²

3D tura

Kvadratura

98 m²

Dvosoban stan 61m2 - TOP lokacija

25.11.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Liman 2, Novi Sad, Srbija

Izdaje se dvosoban stan 61m2 na Limanu 2, preko puta Promenade. Stan je kompletno renoviran i opremljen potpuno novim nameštajem i tehnikom. Veoma je...

Cena

500 € 8,20 €/m²

3D tura

Kvadratura

61 m²

Građevinsko zemljište

17.11.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Sremska Kamenica, Srbija

Prodaje se građevinsko zemljište cc1500m2 na Čardaku, Sremska Kamenica. Širina fronta iznosi 40m, na placu je dozvoljena gradnja sut + pr + prvi sp +...

Cena

130 000 € 8 754 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

14.85 ar

Kuća sa pomoćnim prostorijama

16.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Klisa, Novi Sad, Srbija

Prodaje se kuća 174m2 (prizemlje + sprat) sa pomoćim prostorijama u dvorištu od 26m2, na placu od 620m2. Nalazi se na Klisi, u neposrednoj blizini trž...

Cena

185 000 € 1 063 €/m²

3D tura

Kvadratura

174 m²