KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Dvosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 47.13 m²

30.04.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Centar, Vrnjačka Banja, Srbija

Na prodaju prelep stan u mirnom delu Vrnjačke Banje, u centru grada, na samo 100 metara od opštine, Doma zdravlja i Vrnjačkih termi. Stan površine 47...

Cena

88 000 € 1 867 €/m²

3D tura

Kvadratura

47.13 m²

Izdaje se komforan trosoban stan u Centru Novog Sada, 70m2

30.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Izdaje se prelep stan u centru Novog Sada, u Železničkoj ulici. Stan je kompletno renoviran pre 3 godine i opremljen novim nameštajem i tehnikom. Nal...

Cena

800 € 11,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Izdaje se 1-etažna kuća, Mali Beograd, 125m2, režije uključene u cenu

30.04.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Vidovdansko naselje, Novi Sad, Srbija

Izdaje se prostrana i funkcionalna kuća površine 125m2, idealna za porodičan život. Kuća je kompletno opremljena i spremna za useljenje. Kuća se sast...

Cena

1 000 € 8 €/m²

3D tura

Kvadratura

125 m²

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD – DUPLEKS BULEVAR EVROPA 70m2 ČETVOROSOBAN STAN IZA HOTELA ŠERATON NOVA ZGRADA ODLIČNA LOKACIJA, Polgar Andrasa

30.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni duple...

Cena

175 100 € 2 501 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Odlican jednosoban stan u strogom centru Beograda, Marsala Birjuzova

30.04.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Obilićev venac, Beograd, Srbija

Jednosoban stan u strogom centru Beograda u neposrednoj blizini Obilićevog venca i Knez Mihailove ulice. Nalazi se u prizemlju zgrade od 4 sprata, a p...

Cena

650 € 20,97 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Lux stan u Beogradu na vodi - BW Aurora 56m2, Bulevar Vudroa Vilsona

30.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Izdaje se lepo namešten stan u Beogradu na vodi, na 22. spratu zgrade. Stan je površine 56 m², strukture 2.0. Nalazi se pored tržnog centra Galerija,...

Cena

1 300 € 23,21 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²