KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Dvosoban stan 44 m², Aerodrom, Kragujevac

01.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Aerodrom, Kragujevac, Srbija

Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan na Aerodromu u Kragujevcu, površine 44 m². Stan se nalazi na dobroj lokaciji, blizu svih potrebština, i odli...

Cena

300 € 6,82 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Izdavanje lokala Novi Sad – ulični poslovni prostor 33m2 odlična lokacija Hadži Ruvimova parking

29.04.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Detelinara, Novi Sad, Srbija

Izdavanje lokala Novi Sad – u ponudi je odličan ulični poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u Hadži Ruvimovoj ulici. Lokal je površine 33m2, u jed...

Cena

700 € 21,21 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Dvosoban stan – Telep, 53m², neuseljavan, idealna lokacija

29.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

a prodaju moderan dvosoban stan na Telepu - kvart koji postaje sve popularniji. Stan je neuseljavan i vlasnik dobija potpuno svež prostor visokog kva...

Cena

159 650 € 3 012 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Dvosoban stan u centru Kragujevca, 45 m², visoko prizemlje

29.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se dvosoban stan od 45 m² u strogom centru Kragujevca. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi od 10 spratova. Stan je potpuno renoviran...

Cena

350 € 7,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Lep stan, Žarkovo, Čukarica

30.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Žarkovo, Beograd, Srbija

Izdaje se izuzetno prijatan i funkcionalan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Žarkovu, u mirnom delu Julinog brda. Stan površine 50 m² nalazi...

Cena

500 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Stan za izdavanje u strogom centru Kragujevca, 48m²

30.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se lep i svetao stan na odličnoj lokaciji u centru Kragujevca. Stan je strukture 2.0 i sastoji se od dve sobe, kupatila, kuhinje i trpezarije....

Cena

400 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²