KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Poslovni prostor 80 m², Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

13.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Kalemegdan, Beograd, Srbija

Izdaje se poslovni prostor od 80 m² u Pjarona de Mondezira, preko puta Zoo vrta, na lokaciji bivše Tašmajdanske ulice, u delu Kalemegdana, Stari Grad....

Cena

1 000 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Trosoban stan 70 m², Autokomanda, Voždovac, Beograd, 5. sprat

13.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na Voždovcu, u delu Autokomanda. Stan ima 70 m² i nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova....

Cena

900 € 12,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Dvosoban stan 55 m2, Savski Venac, Palata pravde, Risanska

13.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Palata pravde, Beograd, Srbija

Kompletno renoviran LUX stan na odličnoj lokaciji, prekoputa BW. Stan je površine 55 m², dvosoban, na 5. spratu od ukupno 5. Dvostrano je orijentisan...

Cena

800 € 14,55 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Lokal 500 m² u centru Vrnjačke Banje

13.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Centar, Vrnjačka Banja, Srbija

Na prodaju je moderan lokal u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, na odličnoj lokaciji koja obezbeđuje dobru vidljivost i lako dostupnost. Prostor se na...

Cena

1 150 000 € 2 300 €/m²

3D tura

Kvadratura

500 m²

Na prodaju 1.5 stan kod Doma zdravlja

13.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Niš, Srbija

Na prodaju renoviran 1.5 stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetne stambene zgr...

Cena

63 000 € 2 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

Luksuzan trosoban stan u BW ETERNA, Luke Ćelovića Trebinjca

12.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Izvanredan stan u jednoj od najboljih zgrada u Beogradu na vodi, BW ETERNA. Zgrada ima recepciju i obezbeđenje 24/7. Stan se nalazi na 3. spratu od u...

Cena

1 800 € 20,69 €/m²

3D tura

Kvadratura

87 m²