KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Lux dvosoban stan, u blizini Vukovog spomenika, Zvezdara, Krfska

12.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Luksuzno opremljen stan u blizini Vukovog Spomenika. Stan je površine 47 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade sa 5 spratova. Visina plafona je 280 cm, š...

Cena

700 € 14,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Na prodaju nov, kompletno namesten dvosoban stan na Crvenom Pevcu

13.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Crveni pevac, Niš, Srbija

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa l...

Cena

125 000 € 3 125 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Dvoiposoban stan za izdavanje na duzi vremenski period 59 m², Centar, Kragujevac., Milovana Gusica

11.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

U centru Kragujevca, izdaje se skoro renoviran stan od 59 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je kompletno opremljen i pruža udoban i funkcional...

Cena

500 € 8,47 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²

Izdaje se nov 3.0 stan, 55 m² – Zemun, Dobanovačka, Dobanovačka

11.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Zemun (Ćukovac), Beograd, Srbija

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan trosoban stan površine 55 m², u Dobanovačkoj ulici u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu nove i moderno građene zgr...

Cena

650 € 11,82 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Centar grada - jednosoban stan kod Bajlonija, Džordža Vašingtona

11.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Bajlonijeva pijaca, Beograd, Srbija

Izdaje se jednosoban stan od 37 m² u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace, na odličnoj lokaciji u opštini Stari Grad. S...

Cena

530 € 14,32 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Kuća od 144 m² na prodaju, Kragujevac

11.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Centar, Kragujevac, Srbija

NA PRODAJU – KUĆA U KRAGUJEVCU SA POMOĆNIM OBJEKTOM I PLACEM Prodaje se nepokretnost na atraktivnoj lokaciji u Kragujevcu, u katastarskoj opštini Kr...

Cena

299 999 € 2 083 €/m²

3D tura

Kvadratura

144 m²