LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Novogradnja, Mirijevo 3, 26.28 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna...

Cena

60 444 € 2 300 €/m²

3D tura

Kvadratura

26.28 m²

Lokal, Terazije, 160m2

19.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

Centar grada – Terazije / Zeleni venac | Lokal / poslovni prostor | 160m² | Izlog do ulice U najužem centru grada, u neposrednoj blizini Terazija i Z...

Cena

2 500 € 15,63 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

Krunski venac, Kumanovska, 76 m2, Kumanovska

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

U ponudi je funkcionalan i svetao stan površine 76 m², smešten na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija...

Cena

360 000 € 4 737 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Skadarlija, 35 m2

19.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Skadarlija, Beograd, Srbija

Ekskluzivan stan za izdavanje – Skadarlija, centar Beograda U ponudi je elegantan i potpuno renoviran stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u grad...

Cena

800 € 22,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Vikendica, Koraćica, 40m2

19.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

U ponudi je vikendica smeštena na jednom od najlepših delova Kosmaj, idealna za sve koji žele mir, prirodu i beg od gradske svakodnevice, a da su nado...

Cena

67 000 € 1 675 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Galenika, 73m2, Jovana Stojsavljevića

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Galenika, Beograd, Srbija

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od...

Cena

250 000 € 3 425 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²