LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Novogradnja, Surčin, Radiofar, 23.47 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Radiofar, Beograd, Srbija

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi u prizemlju i ima...

Cena

43 420 € 1 850 €/m²

3D tura

Kvadratura

23.47 m²

Novogradnja, Surčin, Radiofar, 43.52 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Radiofar, Beograd, Srbija

Novogradnja Surčin – Radiofar | U blizini EXPO 2027 | Dvosoban stan 43,52m² | Odlična investicija U ponudi funkcionalan dvosoban stan u modernom stam...

Cena

80 512 € 1 850 €/m²

3D tura

Kvadratura

43.52 m²

Zemun, Donji Grad, 61 m2, Save Kovačević

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Donji grad), Beograd, Srbija

Zemun, Sava Kovačević – 2.5 stan 61m², LUX renoviran, dvostrano, terasa, odmah useljiv U ponudi je izuzetno kvalitetan i kompletno renoviran dvoiposo...

Cena

205 000 € 3 361 €/m²

3D tura

Kvadratura

61 m²

Višnjička Banja, Slobodana Jovanovića, 67 m2, Slobodana Jovanovića

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

U jednom od najlepših delova Višnjičke Banje, u poznatom Energoprojektovom kompleksu, nalazi se ovaj izuzetno prijatan stan okružen zelenilom, parkovi...

Cena

185 000 € 2 761 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

Novogradnja, Surčin, Radiofar, 56.97 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Radiofar, Beograd, Srbija

Novogradnja, Surčin, Radiofar, 56.97 m2, cena + pdv Novogradnja Surčin – Radiofar | U blizini EXPO 2027 | Trosoban stan 56, 97m² | Odlična investicij...

Cena

105 394 € 1 850 €/m²

3D tura

Kvadratura

56.97 m²

Lux potkrovlje sa bazenom, Jajinci, 99m2

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Jajinci, Beograd, Srbija

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 99m², smešten na 3 spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na...

Cena

247 500 € 2 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

99 m²