LUX HOME

Broj u Registru posrednika: 162
Poslovni telefon: 011 630 23 05
Mobilni telefon: 063 221 576

Samo sa 3D turom

Vračar - Južni bulevar - poslovni prostor 506 m2, na dva nivoa, luksuzno uredjen, novogradnja

09.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

<p>Izdaje se luksuzno uredjen poslovni prostor na dva nivoa, prizemlje i sprat, ukupne povr&scaron;ine 506 m2 (302 m2 prizemlje, 204 m2 sprat).<br />...

Cena

6 500 € 12,85 €/m²

3D tura

Kvadratura

506 m²

Voždovac - naselje Stepa Stepanović, 3,0 s, 84 m2, namešten

08.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se trosoban name&scaron;ten stan, povr&scaron;ine 84 m2. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.</p> <p>Agencijska provizija 50 % od jednomesečne z...

Cena

700 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²

Beograd - Palilula - Stanoja Glavaša, 1,5 s, 45 m2, luksuzno uredjen stan

06.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Palilulska pijaca, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se jednoiposoban luksuzno uredjen stan povr&scaron;ine 45 m2.</p> <p>Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.</p> <p>Agencijska provizija 50 % od j...

Cena

850 € 18,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Novi Beograd - Belville, 3,0 s, 102 m2, luksuzno uredjen,

30.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

<p>Izdaje se trosoban luksuzno uredjen stan povr&scaron;ine 102 m2, sa dve terase.</p> <p>Dodatna ponuda -&nbsp; garažno mesto povr&scaron;ine 18 m2...

Cena

1 200 € 11,76 €/m²

3D tura

Kvadratura

102 m²

Novi Beograd - Belville - zgrada Iris - garažno mesto 12 m2

28.04.2026 | Prodaja | Garaže i parking mesta

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

<p>Prodaje se uknjiženo garažno mesto u naselju BELVILLE u&nbsp;&nbsp;podzemnoj garaži zgrade IRIS, povr&scaron;ine 12 m2.</p> <p>Agencijska provizij...

Cena

27 000 € 2 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²

Novi Beograd - KVART 64 - garsonjera 28 m2 sa terasom od 16 m2

28.04.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se luksuzno uredjena garsonjera povr&scaron;ine 28 m2, plus pripadajuća terasa povr&scaron;ine 16 m2.&nbsp;</p> <p>Prvo izdavanje, prednost...

Cena

750 € --- €/m²

3D tura

Kvadratura

0 m²