M REAL ESTATE

11070 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 702
Poslovni telefon: 065 66 23 984
Mobilni telefon: 066 332 992

Samo sa 3D turom

Šabac-Poslovna zgrada-Parking za kamione ID#3142

11.05.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Šabac, Srbija

Retko u ponudi. U prilici smo da vam ponudimo magacinsko proizvodni prostor sa upravnom zgradom povrsine 350m2 sa dodatnih 3000m2 pogodnih za proizvod...

Cena

1 290 000 € 385 €/m²

3D tura

Kvadratura

3350 m²

Dobanovci-Plac 30 Ari-Uknjižen ID#3108

11.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Dobanovci, Beograd, Srbija

Plac velicine 30 ari. Nalazi se u delu namenjenom za prodicno stanovanje. Uknjizen bez tereta i zabelezbi. Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Za s...

Cena

135 000 € 4 500 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

30 ar

Novi Beograd-West 65-Garaža ID#3228

14.05.2026 | Izdavanje | Garaže i parking mesta

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. ,

Cena

150 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²

Novi Beograd - Blok 65-142m2 ID#3106

12.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Lokal na atraktivnoj lokaciji. Pogodan za razlicite namene. Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontakti...

Cena

497 000 € 3 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

142 m²

Novi Beograd - A Blok-Lux-Penthouse-176m2-Dva garažna mesta ID#3027

11.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

Cena

3 300 € 18,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

176 m²

Zemun-Altina-Lokal-400m2 ID#3089

12.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Altina, Beograd, Srbija

U ponudi je moderan, prostran dupleks lokal idealan za različite delatnosti – od ugostiteljstva do kancelarijskog ili izložbenog prostora. Trenutno j...

Cena

3 000 € 8,57 €/m²

3D tura

Kvadratura

350 m²