M REAL ESTATE

11070 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 702
Poslovni telefon: 065 66 23 984
Mobilni telefon: 066 332 992

Samo sa 3D turom

Rakovica-Stari Košutnjak-Kuca-Lux-Bazen-Dvoriste5,72 ara-Uknjizen ID#3002

11.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Košutnjak, Beograd, Srbija

Kuca na dobroj lokaciju u uluci Pere Velimirovica, Stari Kosutnjak. Ukupna apovrsina kuce iznosi 220m2 i nalazi se na placu velicine 5,72 ari. Kuca se...

Cena

720 000 € 3 273 €/m²

3D tura

Kvadratura

220 m²

Plavi Horizonti-Poslovni prostor-835m2-Parking za više vozila ID#2741

11.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Plavi Horizonti, Beograd, Srbija

U ponudi poslovni objekat pogodan za razlicite namene. Odlicna povezanost sa auto-putem. Direktan pristup ulici. Mogucnost parkiranja sedam automobila...

Cena

5 500 € 6,59 €/m²

3D tura

Kvadratura

835 m²

Novi Beograd - Belvil-107m2-Dva garažna mesta-Uknjižen ID#2802

16.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

Retko u ponudi. Stan na atraktivnojj lokaciji u naselju Belvil. Po strukturi trosoban, komforan, dve spavace sobe, dva kupatila, ostava. Dobro pozicio...

Cena

399 000 € 3 729 €/m²

3D tura

Kvadratura

107 m²

Vračar-Lokal-232m2-Uknjižen ID#2830

12.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Izuzetna pozicija lokal u neposrednoj blizini Crkve Svetog Marka. Direktan izlaz na ulicu. Lokal se sastoji iz dva nivoa, deo prizemlja velicine 140m2...

Cena

1 300 000 € 5 603 €/m²

3D tura

Kvadratura

232 m²

Vračar - Kalenic pijaca ID#2836

12.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

U ponudi funkcionalan i prostran stan na fantastičnoj lokaciji, kod Kalenić pijace. Na 3 spratu u zgradi od 4 sprata ukupno, trostrano orjentisan, bez...

Cena

345 000 € 2 518 €/m²

3D tura

Kvadratura

137 m²

Šabac-Valjevski put-Poslovna zgrada-Magacin-Parking za kamione ID#2908

14.05.2026 | Izdavanje | Poslovna zgrada

Šabac, Srbija

Retko u ponudi. U prilici smo da vam ponudimo magacinsko proizvodni prostor sa upravnom zgradom povrsine 350m2 sa dodatnih 3000m2 pogodnih za proizvod...

Cena

8 500 € 2,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

3350 m²