MEGASTAN

Megastan 11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 298
Poslovni telefon: 011/3622-322

Samo sa 3D turom

Trešnja Parcani

19.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Beograd, Srbija

Na prodaju plac u građevinskom području Trešnje - Sopota, uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi. Plac je pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se na o...

Cena

19 000 € 1 015 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

18.71 ar

Nova Pazova, u centru grada

18.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Nova Pazova, Stara Pazova, Srbija

Poslovni prostor sa kompletnim kupatilom . Na izuzetnoj lokaciji u centru grada. U ponudi je i lokal pored od istog vlasnika, od 28 m2. Za kupovin...

Cena

26 000 € 1 300 €/m²

3D tura

Kvadratura

20 m²

Nova Pazova, u centru grada

18.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Nova Pazova, Stara Pazova, Srbija

Poslovni prostor sa kompletnim kupatilom. Na izuzetnoj lokaciji u centru grada. U ponudi je i lokal pored od istog vlasnika, od 20 m2. Za kupovinu...

Cena

36 400 € 1 300 €/m²

3D tura

Kvadratura

28 m²

Komforan stan

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Gornji grad Margita, Pančevo, Srbija

Deo grada kojeg reprezentuju spomenik kulture od izuzetnog značaja - Preobraženska crkva u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovna škola koja je đ...

Cena

86 364 € 1 727 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Garsonjera, prvi sprat

17.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Gornji grad Margita, Pančevo, Srbija

Funkcionalna garsonjera, odlična spratnost. Stanovi ovih kvadratura se prvi prodaju, zato ne gubite vreme zakažite gledanje. Margita mirno naselje,...

Cena

52 727 € 1 818 €/m²

3D tura

Kvadratura

29 m²

Odlična investicija

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Gornji grad Margita, Pančevo, Srbija

Zbog blizine centra, sve uređenije infrastrukture, bogat blizinom najbitnijih sadržaja, a još uvek sačuvanog mira, Margita postaje sve traženiji i pož...

Cena

74 545 € 1 818 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²