NS-GROUP NEKRETNINE

21000 Novi Sad Srbija
Broj u Registru posrednika: 711
Poslovni telefon: 021 63 11 222
Mobilni telefon: 064 82 22 182

Samo sa 3D turom

Odličan jednoiposoban uknjižen namešten stan u Telepskoj Dolini! 31m

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Adice, Novi Sad, Srbija

<p>Odličan jednoiposoban uknjižen name&scaron;ten stan u Telepskoj Dolini. Uknjižen na ime prodvaca 1/1 bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupov...

Cena

94 760 € 3 057 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Odličan troiposoban stan na prodaju - Bulevar Patrijarrha Pavla

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Somborski bulevar, Novi Sad, Srbija

<p>Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, &sc...

Cena

254 710 € 2 710 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²

Troiposoban stan u izgradnji na Bulevaru patrijarha Pavla

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Somborski bulevar, Novi Sad, Srbija

Cena

254 710 € 2 710 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²

Jednosoban 33m2 Podbara

19.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Podbara, Novi Sad, Srbija

<p>Predstavljamo vam fenomenalan stan na samom početku pe&scaron;ačke zone, a na par minuta hoda od centra grada. Ovaj prelep jednosoban stan od 33m2...

Cena

111 400 € 3 376 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Garsonjera 31m2 Nova Detelinara

19.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Detelinara nova, Novi Sad, Srbija

<p>Komforna garsonjera na Novoj Detelinari. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan kako za život, tako i za izdavanje. Za vi&s...

Cena

98 980 € 3 193 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Odličan uknjižen trosoban-namešten stan u Kisačkoj ulici! 64m

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Sad, Srbija

<p>Ako tražite stan, a da je u blizini svih de&scaron;avanja, mir-ti&scaron;ina bez ulaganja, ovo je taj stan. Odličan uknjižen trosoban-name&scaron;t...

Cena

239 000 € 3 734 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²