PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, kuća samostalna kuća, Topola Topola (varošica)

03.05.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Topola (varošica)

Prodaje se kuća u Topoli U prizemlju je lokal, na prvom spratu je stambeni prostor (trosoban stan), plus visoko potkrovlje koje nije uređeno.

Cena

130 000 € 433 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Sušica

23.07.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Sušice, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Sušica Kuća se sastoji od dva nezavisna trosobna stana plus potkrovlje. Poseduje građevinsku dozvolu.

Cena

125 000 € 625 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Ilićevo

14.11.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Ilićevo, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Ilićevo. Kuća se sastoji od tri nezavisne celine. Prizemlje kuće se sastoji od dve prostorije i kupatila, sprat...

Cena

124 000 € 596 €/m²

3D tura

Kvadratura

208 m²

Prodaja, kuća seosko domaćinstvo, Kragujevac Lužnice

20.09.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Lužnice, Srbija

Prodaje se seosko domaćinstvo u selu Lužnice Na placu se nalazi nov objekat oko 67 kvadrata, ukrovljen i sa postavljenom stolarijom kao  i stari...

Cena

69 500 € 1 037 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Vinogradi

16.01.2024 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Vinogradi, Kragujevac, Srbija

Prodaje se plac u Kragujevcu - naselje Vinogradi Odličan plac za izgradnju stambeno-poslovnog prostora (izlazi na 3 ulice - dve su formirane dok je j...

Cena

90 000 € 11 250 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

8 ar

Prodaja, stan trosoban, Kragujevac Centar

16.09.2023 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Centar NOVOGRADNJA - ROK IZGRADNJE DO KRAJA 2025. GODINE Na cenu iz oglasa se plaća porez na prenos apsolutni...

Cena

161 850 € 1 950 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²