PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Sušica

05.10.2022 | Prodaja | Porodična kuća

Sušice, Kragujevac, Srbija

Prodaje se porodična kuća u Kragujevcu-naselje Sušica. Kuća ima 4 nezavisne stambene jedinice, pogodne za život više porodica.

Cena

515 000 € 954 €/m²

3D tura

Kvadratura

540 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Jabučar

16.06.2022 | Prodaja | Porodična kuća

Aerodrom, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Jabučar

Cena

134 500 € 585 €/m²

3D tura

Kvadratura

230 m²

Prodaja, zemljište za izgradnju, Knić Knić

20.04.2022 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Knić, Srbija

Prodaje se njiva u opštini Knić - na Gružanskom jezeru Parcela je udaljena od jezera 200 m.

Cena

42 000 € 538 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

78 ar

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Aerodrom

27.09.2021 | Prodaja | Porodična kuća

Aerodrom, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Aerodrom (Vinogradi) Kuća se nalazi u mirnom kraju naselja van većih saobraćajnica. Može zamena za manje stam...

Cena

187 000 € 748 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²

Izdavanje, poslovni prostor industrijski objekti, Knić Zabojnica

06.01.2021 | Izdavanje | Proizvodni objekti

Zabojnica, Srbija

Izdaje se objekat za uslužno tovljenje krupne stoke. Nalazi se u selu Zabojnica udaljenom od Kragujevc 14 km i od Knića 5 km. Poseduje veliki plac z...

Cena

200 € 1,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Botunje

04.07.2020 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Botunje, Srbija

Prodaje se zemljište u Kragujevcu - mesto Botunje Pored auto puta - u neposrednoj blizini petlje Cvetojevac - poseduje pristupnu saobraćajnicu Pogod...

Cena

80 000 € 1 311 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

61 ar