PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Izdavanje, stan dvoiposoban, Kragujevac Centar

21.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se manji dvoiposoban stan u Kragujevcu - naselje Centar Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i...

Cena

350 € 7,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Prodaja, stan troiposoban, Kragujevac Centar

27.12.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se stan u izgradnji u Kragujevcu - naselje Centar Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, garderobera, dv...

Cena

160 000 € 1 778 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Izdavanje, stan dvoiposoban, Kragujevac Erdoglija

24.12.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Erdoglija, Kragujevac, Srbija

Izdaje se dvoiposoban stan u Kragujevcu - naselje Erdoglija. Stan se izdaje kao prazan (opremljena samo kuhinja bez tehnike). Izdaje se isključivo k...

Cena

450 € 7,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

Izdavanje, stan garsonjera, Kragujevac Bubanj

14.01.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Bubanj, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj Stan je opremljen novim nameštajem i poseduje kompletan sitan inventar (pokućstvo u kuhinji, posteljina....

Cena

500 € 17,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

28 m²

Izdavanje, stan jednoiposoban, Kragujevac Bubanj

30.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bubanj, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj Stan je potpuno renoviran i sastoji se od dvevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sove, hodni...

Cena

330 € 8,68 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Prodaja, stan troiposoban, Kragujevac Centar

27.12.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se stan u izgradnji u Kraghujevcu - naselje Centar Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, garderobera, d...

Cena

160 000 € 1 778 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²