PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Bagremar

23.04.2019 | Prodaja | Porodična kuća

Bagremar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Bagremar Dve kuće na placu 140 + 140 m2. U obe kuće je završeno i useljivo prizemlje dok spratovi nisu završen...

Cena

145 000 € 518 €/m²

3D tura

Kvadratura

280 m²

Prodaja, poslovni prostor ugostiteljski objekat, Batočina Batočina

23.04.2019 | Prodaja | Ugostiteljski objekti

Batočina, Srbija

U pitanju je stambeno-poslovni objekat u ukupnoj površini od oko 750 m2. Podrum = 150 m2, Lokal = 230 m2, Ulazna terasa = 140 m2, Sprat = 150 m2 i Pod...

Cena

200 000 € 267 €/m²

3D tura

Kvadratura

750 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Beloševac

10.06.2019 | Prodaja | Porodična kuća

Beloševac, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Beloševcu

Cena

110 000 € 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

220 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Čumić

16.04.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Čumić, Srbija

Prodaje se nova moderna kuća u Kragujevcu selo Čumić. Kuća je izgrađena 2023. godine i sastoji se od prizemlja i sprata, kao i stojećom saunom od 36m...

Cena

150 000 € 1 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Prodaja, drugi objekti garaža, Kragujevac Bubanj

03.09.2025 | Prodaja | Garaže i parking mesta

Bubanj, Kragujevac, Srbija

Prodaje se garažno mesto u Kragujevcu - naselje Bubanj U podzemnoj garaži postoje na prodaju još 7 parking mesta koje su ukupne površine oko 100 m2....

Cena

14 400 € 1 200 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²

Prodaja, stan jednoiposoban, Vrnjačka Banja Vrnjačka Banja

01.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Vrnjačka Banja, Srbija

Prodaje se apartman u Vrnjačkoj Banji. Nalazi se u strogom centru banje, pored zelene pijace, u starom zdanju "HOTEL BALKAN". Sastoji se od dnevne s...

Cena

139 000 € 3 089 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²