PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, zemljište za izgradnju, Knić Knić

23.04.2019 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Knić, Srbija

Prodane se zemljište za izgradnju u Kragujevcu - opština Knić - Gružansko jezero Postoji mogućnost prodaje i na manje delove.

Cena

60 000 € 462 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

130 ar

Prodaja, kuća kuća u nizu, Kragujevac Zvezda

23.04.2019 | Prodaja | Porodična kuća

Zvezda, Kragujevac, Srbija

Na parceli su dve kuće.

Cena

90 000 € 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Stanovo

23.04.2019 | Prodaja | Porodična kuća

Stanovo, Kragujevac, Srbija

Na placu postoje tri objekta. Dve kuće od 150 + 60 m2 i radionica-servis od oko 150 m2.

Cena

130 000 € 867 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Palilule

26.06.2020 | Prodaja | Porodična kuća

Palilule, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u naselju Palilule.

Cena

180 000 € 514 €/m²

3D tura

Kvadratura

350 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Šumarice

28.05.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Šumarice. Kuća se sastoji od suturena koga čine dve prostorije, prizemlja - dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijo...

Cena

175 000 € 583 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

Prodaja, poslovni prostor lokal, Kragujevac Centar

20.02.2023 | Prodaja | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se lokal u Kragujevcu, naselje Centar. Uz lokal se dobija podrumski prostor od 25m2. 

Cena

150 000 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²