PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Izdavanje, stan dvoiposoban, Kragujevac Centar

23.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Centar Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, ostave, kupatila i...

Cena

450 € 6,92 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Izdavanje, drugi objekti parking, Kragujevac Centar

02.12.2025 | Izdavanje | Garaže i parking mesta

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se parking mesto na otvorenom - naselje Centar Izdaje se na minimum šest meseci i obavezan je depozit u visini kirije.

Cena

60 € 5 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²

Izdavanje, drugi objekti parking, Kragujevac Centar

02.12.2025 | Izdavanje | Garaže i parking mesta

Centar, Kragujevac, Srbija

Cena

50 € 4,17 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Ćava

23.08.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Ćava, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Ćava. Kuća je kompletno renovirana, jedino je potkrovlje ostalo za dalje sređivanje i da se uradi fasada na ku...

Cena

110 000 € 1 196 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

Izdavanje, poslovni prostor višenamenski, Kragujevac Cerovac

09.07.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Kragujevac, Srbija

Izdaje se poslovni prostor - novogradnja u Kragujevcu naselje Cerovac. Prostor je površine 540m2 na 17 ari placa, širina fronta parcele 38m. Visina...

Cena

3 500 € 6,48 €/m²

3D tura

Kvadratura

540 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Stanovo

26.05.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Stanovo, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Stanovo

Cena

135 000 € 675 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²